Baldinių plokščių pjovimas

Prireikė išpjauti baldų plokštę? Kreipkitės į Savi Baldai. Čia, patyrę specialistai aukštos kokybės staklėmis išpjaus jums reikalingas baldų plokštes. Paslauga bus suteikta greitai, tiksliai ir kokybiškai, maksimaliai panaudojant ir taupant jūsų turimas medžiagas.
Tokios paslaugos dažnai prireikia smulkiems baldų gamintojams, pavyzdžiui, tuo metu, kai gaunami užsakymai viršija įmonės pajėgumus.
Plokščių pjovimo paslauga dažnai naudojasi individualūs asmenys – tie, kurie mėgsta ir geba meistrauti, kurie patys gali susiprojektuoti ir susirinkti baldus, tačiau jiems prireikia nedidelės pagalbos – profesionaliai, kokybiškomis staklėmis, išpjauti plokštes.

Baldinių plokščių briaunų kantavimas

Baldinių plokščių briaunų kantavimas yra, iš esmės, baldinių plokščių apdaila. Kokybiškai atliktas kantavimas apsaugo baldus nuo drėgmės ir suteikia jiems estetinę išvaizdą.
Baldinės plokštės kantuojamos įvairiomis medžiagomis. Dažniausiai tam naudojamas melaminas, PVC ir ABS, HPL. Melaminas yra dervose išmirkytas popierius, jis atrodo pakankamai patraukliai, tačiau melamino trūkumas – jis nėra itin atsparus. HPL, arba aukšto slėgio laminatas, yra tvirta medžiaga, atspari tiek mechaniniam, tiek cheminiam, tiek terminiam poveikiui. Lietuvoje populiariausios ir dažniausiai naudojamos yra PVC ir ABS laminavimo medžiagos.
Įmonėje Savi Baldai, patyrę darbuotojai, naudodamiesi aukštos kokybės įranga, greitai ir profesionaliai atliks baldų plokščią laminavimą.
Kodėl verta kreiptis į Savi Baldai? Pirma, kiekvienoje įmonėje užsakymų kiekis nėra lengvai prognozuojamas, pasitaiko, kad užsakymų skaičius viršija įmonės galimybes. Tokiu atveju, tiesiog pasinaudokite pagalba ir nepraraskite nei kliento, nei užsakymo.
Į Savi Baldai taip pat kreipiasi žmonės, kurie patys gali susiprojektuoti ir susirinkti nesudėtingus baldus. Meistrauti namuose, žinoma, malonu, bet laminuoti namų sąlygomis lygintuvu? Nereikia. Geriau patikėkite tokius darbus profesionalams.

Baldinių plokščių frezavimas

Įmonėje Savi Baldai, patyrę specialistai, naudodamiesi kokybiškomis staklėmis, parengs ir išfrezuos jūsų pageidaujamas detales. Todėl, jei jūsų įmonėje vienu metu pritrūko pajėgumu arba klientų reikalavimai viršija jūsų galimybes – patikėkite šias užduotis Savi Baldai meistrams.
Frezavimas tas dalykas, kurį meistrams mėgėjams namų sąlygomis atlikti yra sunkiausia. Jei nusprendėte patys susiprojektuoti ir susirinkti baldus, frezavimą patikėkite specialistams.

Baldinių plokščių storinimas
Projektavimas
Konsultavimas
Prekių pristatymas