Korpusinių baldų ruošinių gamintoja

Savi baldai, UAB pradėjo savo veiklą 2017 m. Įmonė prekiauja įvairių gamintojų baldų plokštėmis bei užsiima baldų ruošinių gamyba, t.y. pagal parengtus brėžinius pjauna, frezuoja ir kantuoja baldų detales. 

Kam skirtos Savi Baldai paslaugos?

Įmonė teikia paslaugas tiems, kas patys gamina baldus bei tiems, kurie nori patys juos susirinkti. Tai yra smulkūs baldų gamintojai, kuriems reikia papildomų techninių pajėgų, pjaunant, frezuojant ar kantuojant baldų plokštes, bei individualūs asmenys, kurie nori iš paruoštų detalių patys susimeistrauti nedidelius ir nesudėtingus baldus. 
Įmonė taip pat priima užsakymus baldų gamybai iš mokyklų, vaikų darželių, poilsio bazių, viešbučių – tokioms įstaigoms, įmonė pagamina ruošinius ir pati surenka bei sumontuoja užsakytus baldus.

Kodėl verta kreiptis į Savi Baldai?

Išsirinksite kokybiškiausias plokštes. Savi Baldai prekiauja praktiškai visų gamintojų baldų plokštėmis, todėl pasiūlys jums platų asortimentą ir padės išsirinkti tinkamiausią variantą. Kiekvienas gamintojas turi savo stipriąją pusę – vieni žinomi dėl kokybiškų stalviršių, tačiau jų gaminamos fasadinės plokštės nepatvarios, kiti gamintojai siūlo puikias fasadines plokštes, tačiau jų silpnoji vieta – šoninės plokštės. Savi Baldai konsultantai padės jums išsirinkti optimalų variantą iš skirtingų gamintojų siūlomo asortimento.
Išsirinksite pageidaujamus atspalvius. Kiekvienas plokščių gamintojas turi savo spalvų paletę. Savi Baldai siūlo unikalią galimybę – čia galite ne tik įsigyti skirtingų gamintojų plokštes, bet ir jas apžiūrėti. Įmonės ekspozicinėje salėje yra įrengti visų gamintojų stendai su jų gaminamų plokščių pavyzdžiais – jums nereikės rinktis iš katalogo ar pagal pavyzdžius internete, visas plokštes ir visus atspalvius galėsite apžiūrėti vienoje vietoje ir išsirinksite sau tinkamiausią variantą.

Deleguosite visus vadybinius rūpesčius. Savi Baldai verslo filosofija – atsakomybė, pasitikėjimas ir kokybė. Čia gausite daugiau nei išpjautas detales – čia, galėsite deleguoti visus vadybinius rūpesčius. Įmonės darbuotojai padės išsirinkti tinkamiausias plokštes, pasirūpins užsakymu, išpjovimu, frezavimu, kantavimu, o parengti ruošiniai bus tiesiog pristatyti jūsų nurodytu adresu.

Įmonės stiprybė platus medienos plokščių asortimentas, trumpi, iki 2 savaičių, užsakymo vykdymo terminai ir profesionalių, patyrusių darbuotojų kolektyvas.